Ogrzewanie podczerwienią

Jesteś tutaj: Strona główna / Folie grzewcze na podczerwień

Budowa foli grzewczej na podczerwień

Taki system grzewczy pozwala użytkownikom odczuwać ciepło nie tylko z promieni podczerwieni emitowanych z folii grzejnej zamontowanej w podłodze czy suficie, ale i oddawanego z ogrzanych ścian i przedmiotów. Tego typu ogrzewanie może służyć jako jedyne źródło ciepła w budynku, a czas wykonania kompletnej instalacji grzewczej w domu o powierzchni 120m2 to jedynie 2 dni.

SPOSOBY MONTAŻU OGRZEWANIA NA PODCZERWIEŃ

Ogrzewanie elektryczne na podczerwień GREEN LEAF® może być zainstalowane pod betonową wylewką, w podłogach pływających i klejonych, w suficie i w ścianach, zależnie od preferencji inwestora lub uwarunkowań technicznych.

Porównanie ogrzewania podczerwienią z wykorzystaniem foli grzewczych z klasycznym ogrzewaniem konwekcyjnym

Termostaty

Sposób na komfortową temperaturę. Precyzja i elegancja w najlepszym wydaniu. Precyzyjne sterowanie wydajnością folii grzewczych pozwoli zapewnić Ci komfortową temperaturę w domu zachowując przy tym niskie koszty eksploatacji.

Urządzenia oferują szereg zaawansowanych funkcji niedostępnych w tradycyjnych termostatach, dzięki nowoczesnemu wzornictwu fantastycznie prezentują się na ścianie. Dzięki możliwości zdalnego sterowania Twój dom już nigdy nie przywita Cię chłodem, a jeśli zarządzasz domkiem czy apartamentem na wynajem, dzięki blokadzie kodem PIN i zdalnej kontroli za pośrednictwem aplikacji na urządzenia mobilne, to Ty decydujesz kiedy i jak działać ma system ogrzewania podczerwienią.

Top